Kaplumbağalar Hakkında Bilgiler

Kaplumbağalar nasıl bakılır? Nasıl beslenir?Her türlü bilgiler...

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Genel Kurallar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Genel Kurallar Bir C.tesi Kas. 08, 2008 11:41 pm

..TuRta..

Yönetici
Yönetici
* Yardım istenilen konularda başlıklara "acil !","imdaat" gibi başlıklar yazılması yasaktır.Sorununuz neyse başlığa özet şeklinde geçiniz. Örnek: Kaplumbağam hastalandı.

* Merak ettiklerinizin cevabı forumda konu halinde bulunabilir veya da cevaplanmış olabilir.Konu açmadan öne lütfen arama yapınız.

* Flood yapmayınız.

* Tamamen büyük harf ile yazmayınız.

* Türkçe kullanımına dikkat ediniz.MSN dili kullanmayınız. Örnek: q

* Mesajlarınızda asla şahsa hakaret,küfür veya argo kullanmayınız.Sitede rahatsız edici konuşmalar yasaktır.

* Herhangi bir siyasi,dini,kişisel propaganda,taraf yasaktır.Taraf tutan imza,avatar,mesaj ve konularda yasaktır.

* Büyük imza,avatar,resim yasaktır.

* Reklam kesinlikle yasaktır.Site adlarınızla üye olmayınız.(ticari üyeler hariç)

* Özel mesaj ile reklam ve hakaret yasaktır.

* Forumda GEREKSİZ tartışma yasaktır.

* Huzur bozucu davranışlar yasaktır.

* Rep istemek yasaktır.

* Yardım için yönetici destek msnsi yerine forumu kullanınız.Çok acil bir durum ise ve sitede o anda kimse yoksa kullanabilirsiniz.

* Gereksiz rapor atmayınız.

* Alıntı konu yasaktır.Alıntı yapılan site belirtilmek zorundadır.Ve hiç bir kişinin olmayan bilgi kendisininmiş gibi gösterilemez.Konu silinir üye gerekli işlemi görür.

* Alım-Satım ilanlarında farklı yerlerde farklı fiyatlar vermek yasaktır.

* Alınan veya satılan eşya,canlı hakkında kişiyi tahrik edici mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır.

* Konuları doğru yere açınız.

* Konu açmak için konu açmayınız.Aynı şekilde mesaj yazmak için mesaj yazmayınız.

* Yarışmalarda hile yasaktır.Oy istemek ve karşılığında herhangi bir şey teklif etmekte yasaktır.

* Gereksiz ve içeriği aynı olan anketler ile konular yasaktır.

* Üyeliğinizi başka kimseyle paylaşmak veya başklarınada kullanmasına izin vermek yasak.

* Kurallara uymak zorunludur.Bilmiyorum gibi mazeretler yasaktır.

Kullanıcı profilini gör http://kaplumbagalar.allgoo.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]